اجراي نماي ساختمان و لاك هاي تزئيني

اجراي نماي ساختمان و لاك هاي تزئيني

اجراي نماي ساختمان و لاك هاي تزئيني
شرکت بتن لاتکس با عرضه دو نوع از بهترین وبا دوام ترین ومقرون به صرفه ترین ......

در خصوص نماهای جدید شرکت بتن لاتکس با عرضه دو نوع ازبهترین وبا دوام ترین و مقرون به صرفه ترین  مواد شمیایی سا ختمان پا به عرصه اجرا و فروش اینگونه  محصولات نموده است.نوع اول ژیکافام می باشد که رنگی است که در آن از ترکیبات معدنی استفاده شده و جهت نمای ساختمان،جداول بتنی،پوشش و آلاچیقها و هر جا که سرعت و سهولت و کیفیت رنگ، مطلوب می باشد مورد استفاده قرار می گیرد. ژیکافام مانند رنگ پوسته نمیشود و رنگ آن تغییر نمیکند و همچون یک پوشش محافظ در مقابل شرایط خوردگی بتن و سایر شرایط جوی عمل می کند. از این رو یکی از کاربردهای مهم ان علاوه بر نمای ساختمان و دیواره های باران گیر،پوشش روی جداول بتنی می باشد. ژیکافام در انواع رنگهای قابل عرضه بوده و به صورت پاششی و یا توسط برس اجرا می گردد.

نوع دیگر نماهای پایه سیمانی ،نمای مدرن،زیبا،اقتصادی و با استحکام ژیکاتکس میباشد که برای اولین بار در استان خوزستان و جنوب کشور و با فرمولاسیون و دانش اولیه شرکت واکر آلمان عرضه می شود.

ژیکاتکس مواد پایه سیمانی تقویت شده با رزین و الیاف و در رنگهای مختلف می باشد که به صورت پاششی (پوست پرتقالی) و یا غلطکهای طرح دار مخصوص اجرا شده و بافتهای بدیع و بسیار مستحکم و زیبایی را جهت نمای داخلی و خارجی ساختمان، دیوار حیاط ها و پارکینگها و راه پله ها ایجاد میکند.

ژیکاتکس در مقابل رطوبت و گرمای شدید و مقاوم است، سرعت بسیار بالایی در اجرا دارد و در ده ها رنگ و طرح مختلف و قابل اجرا روی کناف، دیوارهای سبک و سیلیکون می باشد به طوری که جانشین بی بدیل انواع رنگ، سنگ و کنیتکس در ساختمانها و انبوه سازی ها شده است. این نمای جدید و به روز در بسیاری از کشورها اجرا میگردد و از نظر اقتصادی و دوام بسیار بهتر از سنگ و نماهای دیگر میباشد.

جهت پوشش روی این دو نمای ذکر شده و آب گریز و قابل شستشو کردن آنها و همچنین برای رفع نگرانی از جذب گرد و غبار استانهای جنوبی و سایر نقاط کشور بر رروی این نماها از پوشش محافظ ژیکاسیلر استفاده می شود که نوعی مواد سیلیکونی و معروف به پوشش بی رنگ نانو می باشد که جلا و شفافیت خاصی به انواع نماها می دهد و با یک بارندگی تمام گرد و غبار را از روی سطوح جدا می کند.نظرات شما

  • مسعود دیوانی خفایی

    کاره جالبیه تشکر از این مطلبتون

  • حمید کیانی نسب

    عالی بود ظاهر ساختمان و زیبایی آن یکی از ویژگی های یک ساختمان خوبه احتمالا استفاده از لاک های تزینی مفید است.

  • حمید کیانی نسب

    عالی بود ظاهر ساختمان و زیبایی آن یکی از ویژگی های یک ساختمان خوبه احتمالا استفاده از لاک های تزینی مفید است.